Vianočný akvatlon

Skôr než sa rozbehnú súťaže v roku 2019, ešte jedným príspevkom sa vraciame k roku minulému.

Už 5. ročník Novozámockého akvatlonu, organizátori pripravili v nedeľu 16.12.2018. Usporiadateľom bol Triatlonový klub Nové Zámky, Novovital Nové Zámky a Sport Club Slovakia Nové Zámky. V úplnom akvatlone, sa súťažilo v bazénovom plávaní na 750m a behu po asfaltovej trati dĺžke 4500m. Plávalo sa v mestskom 25m plaveckom bazéne. V bežeckej disciplíne za pekného slnečného počasia sme si vychutnali kĺzavý asfaltový chodník o teplote -4°C. Na šťastie všetci bežci dobehli do cieľa bez úrazu. Po peknom športovom zážitku bolo pri vyhodnocovaní výsledkov prekvapenie. V kategórii veteránov V3, náš jediný zástupca klubu BK Sliač Stano Vrbický skončil na 1. mieste. A podporovateľka klubu BK Sliač Lucka Mojžitová z Banskej Bystrice skončila tiež vo svojej kategórii na krásnom 1. mieste. Ďakujeme organizátorom za peknú a organizačne náročnú akciu.

Výsledky: vianocny_akvatlon_2018