Run & Walk Skalka, 5.9.2020

TJ Biela stopa Kremnica, o.z. zorganizovalo 12. ročník pretekov “Run and walk”. Súťažilo sa v štyroch disciplínach: maratón 42 km, polmaratón 21 km, hobby beh 8 km a walk podľa výberu. Perfektne pripravenú horskú trať s výborným značením, krásnym počasím a nádhernou prírodou sme si my, členovia BK Sliač a ostatní bežci vychutnali do sýtosti. Trať 21 km s navýšením 865 m si maratónci zopakovali 2-krát. Ako prvý maratónec dobehol Tomáš Benko, ŠK Achilles Handlová za 3:26:59. Prvá zo žien dobehla Adriana Kubicová, Geronimo s časom 4:42:55. Najrýchlejšia na 21-jednotke bola Kristína Lapinová, Trian BB a Matúš Martoň z Sansport s rovnakým časom 1:37:05. Ďakujeme organizátorom za perfektne pripravené podujatie. Už teraz sa tešíme na 13. ročník.

Výsledky BK Sliač: polmaratón

• Norika Šillíková,         2. miesto, čas: 2:33:23, ženy  50 – a viac rokov
  • Stano Vrbický,            6. miesto, čas:2:20:20, muži 50 a viac rokov

Výsledky: 050920_biela_stopa_rw_v