Útek do divočiny

Sobota 15.9.2020 o 10:30 v Brezne bol odštartovaný tretí zo šiestych behov Horehronskej trailovej ligy. Organizátor Geosport, Horehronská trailova liga a Združenie aktívnych Brezňanov privítal na štarte 115 štartujúcich. Súťažilo sa za krásneho počasia s fascinujúcim výhľadom snáď na všetky pohoria Slovenska. Trať dlhá 11,5 km s navýšením 550 m bola previerkou pripravenosti každého bežca. Boli dve ženské a dve mužské kategórie do 39 a nad 40 rokov. Prvá, ako obyčajne, dobehla Iveta Furáková časom 55:02 a z mladých mužov Peter Fraňo s časom 47:34. Nádherná trať Brezno – Skalka – Dedečkova chata – Brezno bola veľmi dobre pripravená a značená. Po skončení pretekov sme odchádzali domov s výborným pocitom krásneho športovania v nádhernej prírode. Tešíme sa aj na budúci ročník.

Výsledky BK Sliač:   Stano Vrbický,      29. miesto, čas 1:19:12, muži nad 40 rokov

Výsledky: vysledky_divocina_2020